Evrensel Burak YILDIRIM - 3Y Yapı İnşaat

Evrensel Burak YILDIRIM - 3Y Yapı İnşaat

Şirketimiz ortaklarının 40 yılı aşkın gerek yurtiçi gerekse yurtdışı tecrübelerini aktardığı genç ve dinamik bir oluşumdur. Başta şehircilik, konut, hastane, otel, alışveriş merkezi, endüstriyel projeler gibi geniş bir hizmet yelpazesinde bitirilmiş yüz binlerce metrekare inşaatın kazandırdığı bilgi ve deneyimi aktardığı bu oluşum konut ve yaşam alanı sektöründe hizmet vermektedir. Şirketimiz, müşteri ve kalite odaklı bakış açısı ile günümüz koşullarının ve uluslar arası rekabetin yükselttiği hizmet çıtasını aşarak en iyiyi sunmayı kendine amaç ve hedef olarak belirlemiştir.

3Y Yapı faaliyet gösterdiği alanlarda sunduğu hizmet ve ürünlerin kalitesinin sürekliliğini sağlamak ilkesini benimsemiştir. Bunda bünyesinde bulundurduğu deneyimli teknik ve idari personelinin katkıları, güçlü altyapısı ve etkin yönetim anlayışı temel bir rol oynar.

Ortaklarının yurtiçi ve yurtdışındaki deneyimlerinin de verdiği güven ve tecrübe ile 3Y Yapı, müşteri odaklı hizmet anlayışının bir gereği olarak, bünyesinde sorunlar karşısında çözüm üreten ve yönlendirici rol üstlenen teknik kadrolara yer vermektedir.

Üst Yönetimin liderliğinde, tüm çalışanların ortak amaç ve sorumluluğu; verilen hizmet kalitesinin sürdürülmesi ve daha da önemlisi iyileştirilmesidir. Dolayısı ile, müşterilerden alınan geribildirimler büyük önem taşımaktadır. Buna ek olarak, kurum içinde gerçekleştirilen düzeltici ve önleyici faaliyetler, iç denetimler ve karşılaştırmalar 3Y Yapı 'nın faaliyet gösterdiği sektörlerdeki rekabet gücünü arttırmakta ve hizmet ve ürün kalitesini yükseltmekte en önemli etkenleri oluşturur.

Adres
Karasamsun Mahallesi Adalet Caddesi No:75 İlkadım Samsun
Adres
Atakent Caddesi No:187/6 Atakum / Samsun
Telefon
0 362 445 15 06
Telefon
0532 284 10 15
GSM
0545 818 0 456
Faks
(0 362) 445 15 09
Web Adresi
http://www.3yyapi.com.tr/

Firma Görselleri