AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet KÖSE Ziyareti

16 Eylül 2023
AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet KÖSE Ziyareti

#SİMDER yönetimi olarak, görevine yeni atanan AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet KÖSE Beyi makamında ziyaret ettik.

SİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Yunus GÜNEY kendilerine derneğimizin kuruluş ve yapısı ile ilgili bilgiler vererek yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

Özellikle dernek üyelerimizin dönemsel olarak değişmekle beraber bu şehir için ciddi anlamda istihdam sağladığını dile getirdi.  Başkan GÜNEY bu şehri inşa eden insanlardan oluşan derneğimizin şehrin yapılanmasında, planlanmasında ve bu gibi hizmetlerinde de gerekli her türlü katkıda bulunabileceklerini belirtti.

AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet KÖSE kendilerini ziyaretimizden büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, şehircilik hizmetleri anlamında derneğimizin de görüşlerinin önemli olduğunu söyledi.  Ayrıca Samsun ve ilçeleri için yapılması planlanan ve başlayan bazı projeler hakkında bilgiler vererek ilerleyen dönemlerde hem turizm sektörü olarak hem de yeni inşa edilen OSB ler ile şehrimizin çok farklı bir vizyona bürüneceğini dile getirdi.

Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği olarak göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, yeni görevlerinde başarı dileklerimizi ilettik.  

Sosyal Medyada Paylaş