Alper AYDEMİR - AVC Proje -İnşaat -Danışmanlık

Alper AYDEMİR - AVC Proje -İnşaat -Danışmanlık

2006 yılında İnşaat Mühendisi Alper Aydemir tarafından kurulan firmamız, geride kalan 15 yılda birçok projede yapı taşı olmayı başarmış ve birçok önemli projenin yapımından başlayarak uygulamasını tamamlamıştır.

Yapım işlerine kamu taahhüt projeleri ile başlayan firmamız, sonrasında kamu binaları projeleri ve özel bina projeleri yapımı işlerinde de faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu kapsamda birçok önemli projeye imza atmıştır.

Bütün bu alanlarda başarılarına her geçen gün bir yenisi ekleyen ve tecrübesine tecrübe katan firmamız, bu tecrübe birikimini yatırımcıların hizmetine sunma kararı alarak sektörde yatırım yapmak isteyen yatırımcılara danışmanlık ve müşavirlik hizmeti vermeye başlamıştır. Firmamız aynı zamanda yapılan inşaatların yönetmeni ve kılavuzluk etme kapsamında proje yöneticilikleri yapmaya başlamıştır. 2010 yılı itibariyle bu hizmeti de iş dalları arasında eklemiştir.

Kamu Yapım İşleri, Proje Yapım İşleri ve Müşavirlik Hizmetleri ile birlikte “anahtar teslim” özel projelerin yapımını üstlenmiş ve özellikle sanayi yapıları ve konut projeleri kapsamında Özel Taahhüt İşleri yapmaya başlamıştır.

2006 yılından günümüze birçok çalışmanın proje ve yapım işlerini tamamlayan firmamız, kazandığı tecrübeler ve iş hacmiyle toplumun tüm kesimine hizmet vermeye devam etmektedir.

Adres
Kılıçdede Mah. 56. Sk. No:42 D:13 55070 İlkadım/SAMSUN
Telefon
O532 574 54 44
E-posta
avcmuhendislik@gmail.com
Web Adresi
www.avcinsaat.com.tr

Firma Görselleri