Arkoz Gazbeton A.Ş. Firmasının ''Gazbeton Uygulamaları, Kullanım Alanları, Maliyet Analizleri'' Semineri ve Gündeme Dair Başkan Güney'in Değerlendirmeleri

Arkoz Gazbeton A.Ş. Firmasının ''Gazbeton Uygulamaları, Kullanım Alanları, Maliyet Analizleri'' Semineri ve Gündeme Dair Başkan Güney'in Değerlendirmeleri

#SİMDER olarak bugün gerçekleştirmiş olduğumuz ‘’ Cumartesi Buluşmaları Kahvaltı Programında’’ dernek merkezimizde bir araya geldik. Kahvaltı programımızın konuğu Arkoz Gazbeton A.Ş. firmasının Satış & Pazarlama Koordinatörü İbrahim YILMAZ ve Satış & Pazarlama Müdürü Mehmet ALGAN beyler oldular.

SİMDER Başkanı Yunus Güney, yaptığı giriş konuşmasında, 28 Mayıs seçimleri sonrası kurulan hükümetten yapı sektörünün beklentilerini dile getirdi.

2023 yılında konut satışlarının yüzde 40 45 oranında düştüğünü dile getiren Güney, bu durumdan ötürü sektörün zor duruma girmeye başladığını ifade ederek kurulan hükümetin ekonomiye ve sektöre yönelik düzenlemeler yapması gerektiğini belirtti.

Başkan Güney, yapı inşa girdilerindeki malzeme fiyatlarının çok yükselmesiyle birlikte konut fiyatlarının da yükseldiğini, kredi vadelerinin çok kısa olması ve bankaların kredi vermemesinden ötürü tüketicinin konuta ulaşmakta zorlandığını söyledi.

Müteahhitler olarak konut üretmekte ve satmakta sıkıntı çekildiğini belirten Güney, yetkililerden yapı sektörünü ve kredilendirmeleri bir an önce sağlıklı bir yapıya kavuşturmalarını istedi.

Kahvaltı sonrası dernek toplantı salonumuzda devam eden programımızda Arkoz Gazbeton A.Ş. firmasının Satış & Pazarlama Koordinatörü İbrahim YILMAZ ve Satış & Pazarlama Müdürü Mehmet ALGAN gazbeton uygulamaları, kullanım alanları ve maliyet analizleri ile ilgili üyelerimize seminer verdiler. Karşılıklı soru cevap faslından sonra toplu fotoğraf çekimi ile program sona erdi.

#SİMDER olarak Arkoz Gazbeton A.Ş firması yetkililerine yapmış oldukları sunum ve bilgilendirme için, üyelerimiz ile beraber programımıza katılan misafirlerimize katılımları için teşekkür ediyoruz.

#arkoz
#arkozgazbeton
#müteahhit
#yapı
#inşaat
#mimar
#karadeniz
#samsun

Sosyal Medyada Paylaş