CHP Parti Meclis Üyeleri Ziyareti

CHP Parti Meclis Üyeleri Ziyareti

CHP Parti Meclis Üyesi Samsun Milletvekili Sn. Neslihan HANCIOĞLU, Atakum İlçe Başkanı Sn. Turgay ÖZÇELİK, Atakum Kadın Kolları Başkanı Sn. Emine KANDEMİR ve Atakum Gençlik Kolları Başkanı Sn. Diyar Dağ dernek merkezimizi ziyarete gelmişlerdir.


Ülkemiz ve bölgemiz ile ilgili güncel konular üzerine sohbet ettik. Dernek Başkanımız Sn. Yunus GÜNEY bir şehrin gelişmesi için önemli yapı taşlarından biri olan yapı sektörü ile ilgili yaşanan sorunları dile getirdi. Özellikle imara açılan, ruhsat alınıp projeye başlanılacak yerler ile ilgili altyapı sorunlarının daha hızlı bir şekilde çözülmesi bu anlamda sektörün önünün açılması gerektiğini vurguladı. Başkan GÜNEY, daha öncede sık sık gündeme getirmiş olduğu sektör için enflasyon muhasebesinin hükümet tarafından bir an önce uygulamaya konulması gerektiğini belirtti.


Sn. Neslihan HANCIOĞLU genel anlamda ülke ve Samsun için yapmış oldukları çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Kurmuş olduğumuz derneğin önemine vurgu yararak özellikle bir şehrin yapılanmasında belediyelerin ilgili kurumlarla ve dernek olarak bizlerle istişareler yaparak kararlar almasının önemine değindi. Misafir ve üyelerimiz arasındaki karşılıklı soru cevap ve sohbet faslının sonunda dernek merkezimizden ayrılıdırlar.
#SİMDER olarak nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş