Cumartesi Buluşmaları Kahvaltı Programı

Cumartesi Buluşmaları Kahvaltı Programı
#SİMDER olarak bugün gerçekleştirmiş olduğumuz ‘’Cumartesi Buluşmaları Kahvaltı Programımızın’’ konuğu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse beyler oldu.
SİMDER Başkanı Yunus Güney, yaptığı giriş konuşmasında, bugüne kadar SİMDER çatısı altında bir araya gelerek geçen zaman diliminde yaptıkları çalışmalar hakkında kısa bir bilgi verdi.
Daha sonra söz alan AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse dernek merkezimizi ilk defa ziyarete geldiğini belirterek böyle kalabalık bir ortamda bulunmaktan memnuniyet duyduğunu dile getirdi.
Akabinde söz alan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, siyasi hayatı boyunca özellikle de Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı süresince Samsun için yaptığı projelerden bahsetti. Hedeflenen projeler ile de Samsun’ un şehir olarak çok farklı bir konuma geleceğini belirtti. DEMİR özellikle Samsun merkezde büyük sorun haline gelen kentsel dönüşüm içinde hızla hareket ederek çok daha güzel yaşam alanları imar edileceklerini dile getirdi.
Üyelerimizin Sn. Mustafa Demir’e sordukları sorularla karşılıklı soru-cevap bölümünü gerçekleştirdikten sonra toplu resim çekimi ile programımızı bitirdik.
#SİMDER olarak programımıza iştirak eden başta Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse Beyler olmak üzere tüm üye ve misafirlerimize çok teşekkür ediyor şükranlarımızı sunuyoruz.
Sosyal Medyada Paylaş