Erdem OKAN - Okan İnş. Oto. Çelik ve Metal San. Bilişim Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

Erdem OKAN - Okan İnş. Oto. Çelik ve Metal San. Bilişim Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

Türkiye’deki ticaret hayatına 1940 yıllarında aile şirketi olarak başlayan ve nesillerin devamı ile farklı ticari alanlarda faaliyet gösteren firmamız 1982 yılında OKAN TİCARET adı altında inşaat malzemeleri sektöründe de faaliyetine başlamıştır. Firmamız gelişen ticari sektörü de yakından takip ederek dalında uzman bir kuruluş olma yolundaki adımlarını atmış ve zaman içerisinde bu başarıya ulaşmıştır. 

1999 yılında yapı güvenliği çalışmalarına da başlayan firmamız 2001 yılında ticari işletmesini de LTD şirket statüsüne taşıyarak yapılarda güvenliğin ana ögelerinden biri olan çelik kapı sektöründe üretime başlamıştır. Sektördeki gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek ve uygulamalarını oluşturarak markalaşma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemiştir. 

İlk yıllarında daha çok lokal ve perakende bazlı çalışan firmamız geçen yıllar içinde yurt içine ve yurt dışına satış ağını genişletmeyi başarmıştır. 

Çelik kapı sektöründe güvenliği ön planda tutarken estetiği de yakalayan firmamız sadece satışta değil satış sonrası hizmetlerde de bünyesindeki ekip ve elemanları ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet edebilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.  

Bunlarla beraber kapı sektöründe iç oda kapılarının da siz değerli müşterilerimiz tarafından artarak talep edilmesi üzerine; teknolojik alt yapı ve güvenliği sağlamış firmalar ile üretim ve satış ortaklığı yapmak kaydıyla firmamız tarafından hizmetinize sunulmuştur. 

Sektöründe işinin tüm gerekliliklerini sağlamış ve müşterilerinin tam güvenini kazanmış olan firmamız 2007 yılında OKADOOR adı altında marka tescilini de yaptırmış olup sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda verilere dayalı çalışmalarıyla müşterilerimizden gelecek öneri ve istekleri dikkate alarak çalışmalarını sürdürmüştür. Firmamız her zaman sizlere daha iyiyi ve daha yeniyi sunmak için faaliyetlerini genişleterek ve geliştirerek devam ettirmektedir. Kapılarımızın kalite ve estetiğe açılması dileğiyle...

Adres
Org. San. Bölg. 19 Mayıs San. Sit. 63. Sk No:32 Tekkeköy / Samsun
Adres
Karadeniz Mah. Cumhuriyet Cad. No:45/A İlkadım/SAMSUN
Telefon
+90 (362) 228 2975
Telefon
+90 (362) 266 4168
E-posta
info@okadoor.com.tr
E-posta
erdemokan2010@hotmail.com
Web Adresi
http://www.okadoor.com.tr

Firma Görselleri