Havza Ticaret ve Sanayi Odası Ziyaret

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Ziyaret

SİMDER yönetimi olarak Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Erkan ACAR, Başkan Yrd. Sn. Yakup AKEKİN, Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Recep TEBER, Havza Belediye Başkanı Sn. Sebahattin ÖZDEMİR Beyleri makamlarında ziyaret ettik.
Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Erkan ACAR Beyle Havza’ da yapılan yatırımlar ve Havza OSB üzerine sohbetimiz oldu. Son yıllarda Havza’ya yapılan yatırımların arttığını dile getiren Erkan Beye derneğimizin faaliyetleri hakkında bilgiler verdik.
Kendilerinin de SİMDER bünyesinde olmalarından memnuniyet duyacağımızı belirterek üyelik davetimizi yaparak üye kaydımızı gerçekleştirdik.
Havza Belediye Başkanı Sn. Sebahattin ÖZDEMİR ile de Havza geneli ile ilgili uzun bir sohbetimiz oldu. Havza için yapmış oldukları ve yapacakları projeler hakkında sohbet gerçekleştirdik.
Dernek Başkanımız Sn. Yunus GÜNEY dernek olarak Havza için yapılacak projelerde her zaman katkı sunacaklarını dile getirdi. Dernek üyelerinin kurmuş oldukları Samsun Müteahhitleri Ortak Girişim Grubu A.Ş. ( SİMOGG) olarak da Havza için yapılacak projelerde belediye ile beraber hareket edebileceklerini dile getirdiler.
Belediye Başkanı Sn. Sebahattin ÖZDEMİR bu tür çalışmalardan memnuniyet duyacaklarını daha sonra belirlenecek bir tarihte tekrar bir araya gelerek Havza için yapılacak projeler konusunda istişareler yapılabileceğini söyledi.
Kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı #SİMDER olarak teşekkür ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş