İlkadım, Atakum ve Canik Belediyesi Başkanlarına Ziyaret

25 Nisan 2024
İlkadım, Atakum ve Canik Belediyesi Başkanlarına Ziyaret

SİMDER Yönetim Kurulu olarak  İlkadım Belediyesi Başkanı Sn. İhsan Kurnaz, Atakum Belediyesi Başkanı Sn. Serhat Türkel ve Canik Belediyesi Başkanı Sn. İbrahim Sandıkçı Beylere hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Simder Başkanı Yunus Güney belediye başkanlarımıza yönetim kurulu üyelerimizi tanıtarak, dernek faaliyetlerimiz hakkında bilgiler verdi. Güney, yapı inşaat sektörü ile belediyecilik arasındaki işbirliği ve koordinasyon, şehirlerin planlanması ve geliştirilmesinde önemli bir rol oynadığını, bu alandaki profesyonellerin işbirliği ve koordinasyonu, şehirlerin daha yaşanabilir ve sürdürülebilir hale gelmesine katkı sağladığını belirtti. Bu anlamda Samsun için yapı inşa sektörünün çatı örgütü olarak belediyelerle beraber projeler geliştirmek, yapacak oldukları projelerde ortak hareket etmek adına gerek SİMDER olarak gerekse SİMDER üyelerinin kurmuş oldukları Samsun Müteahhitleri Ortak Girişim Grubu İnş. San. A.Ş. ( SİMOGG ) olarak gereken yatırımı yapmaya hazır olduklarını dile getirdi. Özellikle kentsel dönüşüm adına yapılması gereken projelerde sadece TOKİ den beklenti olmaması gerektiğini özel sektöründe bu konularda desteklenmesi gerektiğini belirtti.

Belediye Başkanlarımızda yapı inşa sektörü olarak gereken birlikteliği sağlamaktan memnuniyet duyacaklarını belirttiler.

SİMDER olarak yeni dönemde seçilen İlkadım, Atakum ve Canik Belediye Başkanlarına tekrar hayırlı olmasını dileyen Yönetim Kurulumuz, görevlerinde başarılar diledi. Bu ziyaretlerin işbirliği ve dayanışma ruhunu güçlendireceğine inandıklarını belirttiler.

#Türkiye #samsun #atakum #canik #ilkadim #tekkeköy #19mayıs #alaçam #asarcık #ayvacık #bafra #çarşamba #havza #kavak #ladik #salıpazarı #terme #vezirköprü #yakakent #karadeniz #müteahhit #inşaat #yapı #mimari #simder #ilkadımbelediyesi #atakumbelediyesi #canikbelediyesi

Sosyal Medyada Paylaş