İsmail ALKILIÇ - Alkılıç Yapı Malz. San Tic. Ltd. Şti. - Karduş Banyo Ürünleri

İsmail ALKILIÇ - Alkılıç Yapı Malz. San Tic. Ltd.  Şti. - Karduş Banyo Ürünleri

1998 yılında Alkılıç Yapı Malz. Alü. San. Ltd. Şti. bünyesinde Karduş markası ile polistren kabin üretimine başlayan firmamız çok kısa zamanda üretimimize temperli cam kabin üretimini de ekleyerek ürün gamımızı genişletmiş ve bugün 17 farklı seri ile üretimimize devam etmekteyiz.

2003 yılında alüminyum menfez üretimine geçen firmamız yapıştırmalı menfez, menteşeli menfez ve İtalyan menfez çeşitleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

2004 yılına ürün gamını geliştiren firmamız akrilik compact sistemler, jakuziler, akrilik, küvetler, duş tekneleri, compact sistem ve sauna   üretimine başlamıştır yüksek kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilke edinen firmamız 2005 yılında ISO 9001-2000 kalite yönetim sistem belgesini alarak uygulamaya koymuştur.

Firmamız ülkemizin gelişimine paralel olarak Türkiye genelinde bayi ağını hızla geliştirmekte seçkin bayiliklere nihayi tüketiciye ulaşmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı fuarlara sürekli katılan firmamız marka bilinirliliği artırma yolunda ciddi yatırımlar yapmaktadır.

Vizyonumuz
Hızlı ve kaliteli üretim için yeniliklerin sürekli takip ederken, dünyada kazançlar ve fırsatlar için teknolojik gelişime uyum sağlamak gerektiğinin de bilincindeyiz. Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz sektörde hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız.

  • Müşteri Odaklılık
  • Güvenilirlik
  • Verimlilik
  • Liderlik
  • Yenilikçilik
  • Girişimcilik
  • Dinamizm

Misyonumuz
Yüksek kalite standartlarında hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Adres
Kerimbey Mah. Göksu Sk. No:10, 55330 Tekkeköy Samsun, Türkiye
Telefon
0362 266 67 73
Telefon
0533 738 85 89
GSM
0850 425 2553
E-posta
kardus@kardus.com.tr
Web Adresi
https://www.kardus.com.tr/

Firma Görselleri