Kuzey Beton

Kuzey Beton

SAMSUN ilinde hazır beton üretimi yapan KUZEY HAZIR BETON bir TUFANOĞLU kuruluşudur. Şirketimiz 2013 yılında 1 adet Tesis, 1 adet Beton Pompası ve 5 adet transmikser ile Güzel dere /İLKADIM mevkiinde hazır beton üretimine başlamıştır. 2014 yılı sonu itibariyle 1 adet tesis 3 adet Beton Pompası ve 11 adet transmikser ile müşterilerimize daha iyi hizmet için gelişmeye devam etmektedir.

Samsun ilinde hazır beton üretimi yapan ve, kuruluşundan günümüze kadar, yatırım faaliyetlerini aralıksız devam ettiren kuzey beton , bugün 180.000 metreküpe ulaşan üretim kapasitesiyle 11 transmikser ve 3 beton pompası ve 1 santral ile gerektiğinde 24 saat hizmet vermektedir.

kuzey beton ürün ve Hizmet kalitesiyle beraber sektördeki payını arttırmayı hedefleyen ve müşteri memnuniyetini kalite politikasının ayrılmaz parçası olarak gören bir kuruluştur. Çalışanların yönetime aktif katılımı, motivasyon ve iletişimin geliştirilmesi gibi konular üzerinde hassasiyetle durulan Şirketimizin, geleneksel çevreye saygı ve koruma anlayışı da, tüm ünite ve tesislerine de yansımıştır.

TSE standartlarına uygun her türlü kontrolü yapabilecek Merkez Laboratuvarımız sayesinde kaliteli beton üretimi üretmekteyiz beton laboratuvarımızın teknik olarak yeterli olduğunun, deneylerin uzman ve eğitimli personel tarafından yapıldığının, yapılan deneylerin sonuçlarının ulusal ve uluslararası standartlara uygun olduğunun göstergesidir. Şirketimiz, Hazır betonun tasarım aşamasından başlayarak üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetleri de kapsayan sürekli iyileştirmeyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardını uygulamaya başlamış olup bu belge için süreç devam etmektedir.

Tüm tesislerimiz, betonun standarda uygun olarak üretildiğinin kanıtı olan TS EN 206-1 Türk Standartlarına Uygunluk Belgesine ve Yapı Malzemelerinin Tabi Olacağı kriterler hakkında Yönetmeliğin bütün hükümlerini karşıladığını ifade eden “G Uygunluk” belgesine sahiptir. Sahip olunan kalite belgelerimiz kapsamında tüm birimlerimiz ve tesislerimiz her yıl konusunda uzman bağımsız tetkikçiler tarafından ürün ve sistem tetkikine tabi olmaktadır.

Şirketimizin tüm tesislerinde bilgisayar kontrollü otomatik sistemlerle üretim yapılmaktadır. Bütün tesisler uydu aracılığıyla birbirleri ve merkezle on-line iletişimde olup satış süreci kesintisiz olarak gerçekleştirilmektedir. Anormal hava koşullarında dahi tüm tesislerde gerekli teknolojik önlemler alınmakta ve müşteriye standartlara uygun beton teslim edilebilmektedir. Şirketimiz tüketiciye yüksek kaliteli beton hizmeti vererek, çalışanlarını geleceğe hazırlamakta ve toplumsal sorumluluklarının bilinciyle, hızlı ve planlı bir şekilde büyümesini sürdürmektedir.

Adres
Güzel Dere Mah. Irmak Cad. No: 558 İLKADIM / SAMSUN
Telefon
0362 275 11 11
Faks
0362 275 11 00
E-posta
info@kuzeybeton.com.tr
Web Adresi
kuzeybeton.com.tr

Firma Görselleri