Marshall Boya Semineri

30 Eylül 2023
Marshall Boya Semineri

#SİMDER olarak bugün gerçekleştirmiş olduğumuz  ‘’ Cumartesi Buluşmaları Kahvaltı Programında’’ dernek merkezimizde bir araya geldik.  Kahvaltı programımızın konuğu Marshall Boya Satış Sonrası Destek Direktörü Selçuk Karamuk, Satış Sonrası Destek Temsilcisi Caner Sağlam ve Bölge Satış Sorumluları İhsan Bölükbaş ile İbrahim Durak beyler oldular.

SİMDER Başkanı Yunus Güney, yaptığı giriş konuşmasında, günümüz ekonomik şartlarında yapı inşa sektörünün zor bir dönemden geçtiğini dile getirerek bu durumun 2024 yılında da devam edeceğini, sektördeki daralmanın süreceğini belirtti. Bu süreçte yapılan konutların daha küçük, çok daha işlevsel minimalize edilmiş konutlar yapılmasının gerektiğini belirtti.

Kahvaltı sonrası dernek toplantı salonumuzda devam eden programımızda Marshall Boya Satış Sonrası Destek Direktörü Selçuk Karamuk iç-dış cephe boyaları, ahşap-metal boyaları, yalıtım sistemleri ve yeni nesil çözüm ürünlerinin uygulamaları, kullanım alanları ve maliyet analizleri ile ilgili üyelerimize seminer verdiler. Karşılıklı soru cevap faslından sonra toplu fotoğraf çekimi ile program sona erdi.

#SİMDER olarak Marshall Boya yetkililerine yapmış oldukları sunum ve bilgilendirme için, üyelerimiz ile beraber programımıza katılan misafirlerimize katılımları için teşekkür ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş