Muhhamet SOYLU - Özer Teknik

Muhhamet SOYLU - Özer Teknik

İklimlendirme sektöründe 25 yılı aşan tecrübesini, güven ve kalite ilkeleri ile birleştiren Özerteknik, yarının teknolojisini yakından takip eden, profesyonel iş anlayışı ile müşterilerine kaliteyi en uygun koşullarda sunmaktadır.

Yeni ürünleri, müşterilerine her zaman ilk sunan firma olarak anılmayı, müşteri taleplerini değerlendirmek ve bu talepler doğrultusunda ürün portföyünü geliştirmeyi ilke edinerek büyümeye devam ediyoruz.

Çevreye önem veriyor, çalışanlarımızın farkındalığını arttırıyor, çevreci ürün ve projeleri destekliyoruz.

Bölgemizde 30’a yakın firmanın distribütörlüğünü yaparak bayilerimiz ve sektörün ihtiyaçları için optimal çözümler geliştiriyor, ulusal ve uluslararası alanda güvenilirliğini kanıtlamış paydaşlarımızla birlikte hizmet veriyoruz.

Sizlerden aldığımız yüksek motivasyon ve destek ile birlikte sektöre yaptığımız yatırımlarla bölgemizdeki varlığımızı güçlendirmekteyiz.

Daima, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ülkemizin mutluluğunu ön planda tutuyor, yatırımları gerçekleştirirken bu anlayıştan hareketle toplum çıkarına olmayan hiç bir faaliyette bulunmuyoruz.

“Müşterilerimiz Velinimetimizdir”

Müşterilerimize değer üretmek, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir.

Deneyimli personelimiz ile sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarına uygun ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor, ülkesi, müşterileri ve bayileri için güvenilirlik ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyoruz.

Adres
Hançerli Mahallesi, 100. Yıl Bulvarı No:37/A İlkadım / Samsun / Türkiye
Telefon
+903624314110
Telefon
+903624314130
GSM
+903624312421
E-posta
info@ozerteknik.com.tr
Web Adresi
http://ozerteknik.com.tr/

Firma Görselleri