Mükremin ÖKSÜZ - İlkadım İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre Eğitim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

Mükremin ÖKSÜZ - İlkadım İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre Eğitim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

İlkadım İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre Eğitim ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti 10 yılı aşkın iş güvenliği deneyimiyle kurumların iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.

Bünyesindeki profesyonel A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları, tecrübeli işyeri hekimleri ve sağlık personelleriyle güçlü, dinamik ve fark yaratan bir takım olmayı başarmıştır. İlkadım İş Sağlığı ve güvenliği ’nin amacı, iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirerek, Türkiye’nin çağ atlamasına bir katkıda bulunmaktır.

İş kazalarının mümkün olan en aza indirildiği, insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmak İlkadım İş Sağlığı ve güvenliği ailesinin en büyük misyonudur.

Mobil Sağlık Hizmetleri, yalnızca İl Sağlık Müdürlükleri tarafından ruhsatlandırılarak yetkilendirilmiş OSGB’ler tarafından sunulabilir. Türkiye Atom Enerji Kurumu (TAEK) tarafından verilen uygunluk belgeleri İl Sağlık Müdürlükleri tarafından verilen ruhsatın yerine geçemez.

6331 nolu iş sağlığı ve güvenliği kanununa göre işverenler çalışanların sağlık gözetimlerini yapmakla yükümlüdürler. Bu yükümlülüğü düzenleyen maddeye göre, İşveren, çalışanların işyerinde maruz kalacakları sağlık ve güvenlik risklerini dikkate alarak sağlık gözetimine tabi tutulmalarını sağlar.

Çalışanların sağlık gözetimleri kapsamında çalışanların periyodik muayenelerine esas oluşturan radyolojik, fizyolojik ve biyolojik testlerin tamamını mobil ekiplerimizle ve özel donanımlı araçlarımızla işyerlerinize gelerek uygun zaman ve maliyetlerle sunuyoruz.

Adres
Kale Mah. Gazi Caddesi No: 53/55 İlkadım / SAMSUN
Telefon
0532 632 74 42
E-posta
info.ilkadimosgb.com

Firma Görselleri