Murat KILIÇ - Kılıç İnşaat

Murat KILIÇ - Kılıç İnşaat

Kılıç Eğitim Araçları Mobilya İnşaat Mimarlık Mühendislik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adı ile hizmet vermektedir. 1974 yılında Hüseyin KILIÇ tarafından kurulduğu tarihten itibaren Karadeniz' in incisi Samsun şehri ve ilçelerinde çeşitli mevkilerde konut inşaatı yapmaktadır. Şu an Kılıç İnşaat Hüseyin KILIÇ ve Oğulları Celal ve Murat KILIÇ ile birlikte iş hayatına devam etmektedir. Şirketimiz günümüze kadar 50’den fazla konut, iş hanı ve dükkan projesine imzasını atmıştır.

  Amacımız, inşaat sektöründe büyüyerek Kılıç İnşaat’ı Karadeniz çapında tanınır bir marka haline getirmektir. Bu sayede Karadenizli vatandaşlarımıza ulaşarak onlara da Kılıç İnşaat kalitesini sunabilmektir.

  Kılıç İnşaat sosyal sorumluluğunun farkında olup kalite devamlılığını sağlamak için inşaat sektöründe ki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Gereken bütün yenilikleri projelerde tatbik edip kalite çıtasını ve katılan değerleri her geçen gün arttırmaktadır. 
 
  Firmamız çalışanları ile beraber daha güvenli, konforlu ve modern projelere imza atmak için özverili bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Adres
Yeni Mah. Cağaloğlu Cad. Tuğra Evleri No.16-22 Atakum / SAMSUN
Telefon
0 (533) 726 78 51
Telefon
0 (533) 726 78 52
Faks
0 (362) 437 91 38
E-posta
kilicinsaat@live.com
Web Adresi
https://www.kilicinsaatsamsun.com/

Firma Görselleri