Namık BEYTEKİN - Nemyapı Sprey Yalıtım Sistemleri

Namık BEYTEKİN - Nemyapı Sprey Yalıtım Sistemleri

Firmamız 1982 yılından beri çeşitli sektörlerde bölgesinde her zaman ilkeli, dürüst ve kaliteli çalışma anlayışı ile birlikte yenilikçi, öncü bir firma olarak yerini almıştır. Karadeniz bölgesinde toptan sentetik elyaf, poliüretan sünger ve mobilya sektöründe hammadde tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.

Araştırmalarımız sonucu Amerika’da uzun yıllar test edilip, onay ve kabul gören sprey poliüretan izolasyonu 1996 yılında bölgemize bir ilk olarak getirip, hem bölge ekonomisine hem de ülke ekonomisine ciddi tasarruflar sağlayarak hizmet vermeye, yenilikleri sunmaya devam etmektedir. Geleneksel yalıtımın aksine yeni nesil yalıtım sistemini geliştiren firmamız Yalıtüp Sprey Poliüretan Köpük sayesinde müşterilerimize pratik, hızlı, kolay ve ucuz yalıtım yapma olanağı sağlamaktadır. Amatörlerin profesyonel tercihi olan Yalıtüp Sprey Poliüretan Köpük siz değerli müşterilerimize kendi yalıtımını kendin yapma fırsatını sunmaktadır.

Ar-ge çalışmalarına devam eden firmamız sektörde yenilikçi dinamik ve özverili ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Adres
Derecik Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı No: 23/2 İlkadım / SAMSUN
Telefon
0532 492 28 20
E-posta
nemyapi@hotmail.com
Web Adresi
https://www.instagram.com/nemyapi/ www.köstersamsun.com

Firma Görselleri