Özgür ÇELİK - Cesurlar Grup Steel Yapı Kimyasalları

2009 yılında Samsun Kavak’ta kurulan Kent Yapı, sektörde lider ve öncü konumda birçok yalıtım izolasyon ve yapı kimyasalları firmalarının bayiliğini taşımaya başlamıştır.

Kuruluşundan buyana toptan ticaretini yürüttüğü yalıtım izolasyon ve yapı kimyasalları sektöründeki üretimleri bayilerine uygulama desteği vererek hizmet vermiştir.

Sektörde Kurumsallık konusunda çalışmalarını tamamlamaya başlayan firma inşaat sektöründe de hizmet verebilmek adına Öztuğ İnşaat adı altındaki kardeş şirketi ile hizmetlerine devam etmiştir.

Uygulama konularında bayilerine profesyonel uygulama desteği veren firma kardeş şirketine bir yenisini daha ekleyerek Steel Yapı Kimyasalları Firmasını kurarak hizmetlerine devam etmiştir.

2018 yılı içerisinde şirketlerini bir araya getirerek daha kapsamlı hizmet verebilmek adına Cesurlar Grup firması kurulmuş ve şirketlerin tamamı bu firma çatısı altına alınmıştır.

Cesurlar Grup, satış pazarlama ve uygulama konularındaki hizmetlerini kendi üretimleri ile hizmet vermek adına Steel Yapı Kimyasalları adı altındaki üretimleri için Samsun Kavak organize sanayiinde 1400m2 kapalı alanda yüksek teknolojili makineler ile üretimlerine başlamıştır.

Cesurlar Grup; Bünyesinde üretilen Steel Yapı Kimyasalları ve bayiliklerini taşıdığı ürünleri bayilerine hızlı ve kaliteli hizmet adına bünyesinde bulunan sevk araçları ile zamanında sevk etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş