Sezgin AYDIN - Aydınlar Grup Karadeniz Laminat Parke A.Ş.

Sezgin AYDIN - Aydınlar Grup Karadeniz Laminat Parke A.Ş.

AYDINLAR GRUOP, 1992 YILINDA AHŞAP PARKE İLE BAŞLADIĞI TİCARİ HAYATINA , SEZGİN AYDIN ÜNVANI İLE UZUNCA YILLAR HİZMET ETTİKTEN SONRA BÜYÜMEYE GİDEREK 2004 YILINDA KARADENİZ LAMİNAT PARKE A.Ş VE 2010 YILIN DA AYKAR KONUT LTD. ŞTİ. ADI ALINDA TÜRKİYENİN HER NOKTASINDA KAZANDIĞI GÜVEN VE İSTİKRARLI ADIMLARI İLE BUGÜN AYDINLAR GRUOP OLARAK HİZMET ETMEYE DEVAM ETMEKTEDİR. KARADENİZ LAMİNAT PARKE A.Ş OLARAK 3 TANE SHOWROOM MAĞAZA ,12 TANE DEPOSU, 3 TANE ATÖLYESİ İLE TOPTAN VE PERAKENDE OLMAK ÜZERE ; LAMİNANT PARKE , ODA KAPISI, AYKAR ÇELİK KAPI, İÇ VE DIŞ BOYA GRUBU, SERAMİK ÇEŞİTLERİ, PVC DOĞRAMA ÜRETİM VE İMALATI, MOBİLYA ÜRETİM VE İMALATI , ALÜMİNYUM DOĞRAMA ÜRETİM VE İMALATI , KÜPEŞTE KORKULUK ÜRETİM VE İMALATI, VİTRİFİYE VE BİRÇOK İŞ KALEMİNDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE GÖSTERMİŞ OLDUĞU ÖZEN VE TİTİZLİKLE HİZMET ETMEKTEDİR.

AYKAR KONUT LTD. ŞTİ. GÜCÜNÜ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDEN ALAN BİR KURULUŞTUR. GELEN TALEPLERLE GÜCÜNE GÜÇ KATAN FİRMA EN İYİ HİZMETİ VERMEK
İÇİN İNŞAAT SEKTÖRÜNDE İDDİASINDAN TAVİZ VERMEMİŞTİR.YAP-SAT PROJELERİ VE RESMİ TAAHHÜT İŞLERİ İLE YOLUNA HIZLI VE EMİN ADIMLARLA DEVAM ETMEKTEDİR. SAMSUN’DA PAREKENDE MAĞAZACILIKTA GÖSTERMİŞ OLDUĞU BAŞARIYI , İNŞAAT SEKTÖRÜNDEKİ YERİNİ HIZLA ALAN AYDINLAR GRUOP GÜCÜNÜ GÜVENDEN VE KARARLILIKTAN ALARAK YAPMIŞ OLDUĞU PROJELERLE KENDİNİ ISPATLAMIŞTIR.

Adres
ÇATALARMUT MH. SULAKYURT SK. NO:1 AYKAR KONUTLARI İlkadım/SAMSUN
Adres
YENİ MH. YURTSEVER CD. NO:42 (PİAZZA ARKASI) Canik/SAMSUN
Telefon
0362 230 72 51
Telefon
0 552 656 42 27
GSM
0545 446 6158
Faks
0362 2333 23 27
E-posta
info@karadenizparke.com.tr
E-posta
info@aykarkonut.com
Web Adresi
https://www.karadenizparke.com.tr https://www.aykarkonut.com.tr/

Firma Görselleri