Yasham Duvar Kağıtları A.Ş. Firmasının ''Duvar Kağıdı Uygulamaları'' Semineri ve Gündeme Dair Başkan Güney'in Değerlendirmeleri

Yasham Duvar Kağıtları A.Ş. Firmasının ''Duvar Kağıdı Uygulamaları'' Semineri ve Gündeme Dair Başkan Güney'in Değerlendirmeleri

#SİMDER olarak bugün gerçekleştirmiş olduğumuz  ‘’ Cumartesi Buluşmaları Kahvaltı Programında’’ dernek merkezimizde bir araya geldik.  Kahvaltı programımızın konuğu Yasham Duvar Kâğıtları A.Ş. firmasının Türkiye Satış Md. Sn. Mesut AKSU, Kalite Sorumlusu Sn. Talha ALTINÖZ, Karadeniz Bölge Sorumlusu Sn. Oğuz KURT,  Köksal Kardeşler İnşaat Malzemeleri Ltd. Şti. firmasının ortaklarından aynı zamanda dernek üyemiz Sn. İsmail Hakkı KÖKSAL beyler oldular.

SİMDER Başkanı Yunus Güney, yaptığı giriş konuşmasında, hem bölgemiz hem de Türkiye gündemi ile ilgili sektörümüzü ilgilendiren konulara değindi.

Sektör olarak yaşadığımız bazı sorunları ve talepleri dile getiren Başkan Güney TÜİK verilerine özellikle 2023 yılında konut satışlarının düştüğünü, son ayda Türkiye’de %37, Samsun’ da ise %40 ları bulan konut satışlarında düşüş yaşandığını belirtti.

Yeni kurulacak hükümetin özellikle ekonomide ve sektörümüze yönelik düzenlemeler yapması gerektiğini ifade eden Güney, sektörümüz ile ilgili sorunları derneğimizde ağırladığımız belediye başkanlarına, hükümet ve diğer parti milletvekillerine sürekli dile getirerek çözümler beklediğimizi belirtti.  

Kahvaltı sonrası dernek toplantı salonumuzda devam eden programımızda Yasham Duvar Kâğıtları A.Ş. firmasının Türkiye Satış Md. Sn. Mesut AKSU, Kalite Sorumlusu Sn. Talha ALTINÖZ  "Duvar kâğıdı uygulamaları" semineri ile yeni nesil duvar kâğıdı uygulama özellikleri ve maliyet hesapları konusunda üyelerimize bilgiler verdiler.  

#SİMDER olarak misafirlerimize yapmış oldukları sunum ve bilgilendirme için, üyelerimize de programa katılımları için teşekkür ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş