Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı İbrahim Yaşar' ın ziyareti

28 Ekim 2023
Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı İbrahim Yaşar' ın ziyareti

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı İbrahim Yaşar ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği'mize ziyarete geldiler. Ziyaret sırasında SİMDER Başkanı Yunus Güney, dernek ve faaliyetlerimiz hakkında açıklamalarda bulundu.

SİMDER yönetim kurulu üyeleri de, il başkanına çeşitli sorular sordular ve Yeniden Refah Partisi'nin yerel yönetim seçimlerindeki hedeflerini dinlediler. Yeniden Refah Partisi'nin Samsun geneli ve ülkemiz için gerçekleştirdiği çalışmaları anlatan İbrahim Yaşar, Samsun'un kalkınması ve gelişmesi için neler yapacaklarını anlattı.

Yapı - inşaat sektörünün önemine ve sektörde yaşanan sorunlara değinen SİMDER Başkanı Yunus Güney, sektörün daha da gelişmesi için üyelerimizle beraber gerekli kurumlarla zaman zaman bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduklarını dile getirdi.

#SİMDER olarak kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

#Türkiye #samsun #atakum #canik #ilkadim #tekkeköy #19mayıs #alaçam #asarcık #ayvacık #bafra #çarşamba #havza #kavak #ladik #salıpazarı #terme #vezirköprü #yakakent #karadeniz #müteahhit #inşaat #yapı #mimari #simder #yenidenrefahpartisi

Sosyal Medyada Paylaş