Yönetim Kurulu Ziyaretlerimizden

Yönetim Kurulu Ziyaretlerimizden
#SİMDER yönetimi olarak MT Benna İnşaat Müteahhitlik Ltd. Şti. sahibi ve Yeni Dünya Vakfı Samsun Şubesi Başkanı Osman ÇETİNKAYA beyi ofisinde ziyaret ettik. Yapmış oldukları projeler ve Yeni Dünya Vakfının faaliyetleri hakkında kendilerinden bilgiler aldık. SİMDER olarak derneğimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgiler vererek kendilerine üyelik davetimizi yaptık. En kısa sürede kendilerini aramızda görmek temennisi ile işlerinde başarılar diliyoruz.
Yönetim Kurulu üyemiz Emel İBRAHİMBAŞ Design Office sahibi Mimar Emel hanımı, Havza, Vezirköprü ve Samsun’ da inşaat projeleri yapan Er-Ay İnşaat Ltd. Şti. sahibi dernek üyemiz Aydın KAYA beyi 56’larda yeni açmış olduğu Coffee Works Co isimli işyerinde ziyaret ettik. Firmaları ve yaptıkları işlerle ili ilgili kendilerinden bilgiler alıp, Samsun gündeminde yapı inşaat sektörünün içinde bulunduğu durum hakkında istişarelerde bulunduk.
Kendilerine göstermiş oldukları samimiyet ve alakadan dolayı #SİMDER olarak teşekkür ediyor, işlerinde hayırlı bol kazançlar diliyoruz.
Sosyal Medyada Paylaş