SİMDER Başkan Demir'i ağırladı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği tarafından düzenlenen programda dernek Başkanı Yunus Güney, yönetim kurulu ve üyeleri ile bir araya geldi.
SİMDER Başkan Demir'i ağırladı

Programın açılış konuşmasını yapan Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği Başkanı Yunus Güney, "Derneğimizi yapı inşaat sektörüne omuz verenlerle müteahhitlerin buluştukları çatı örgütü bir platform olarak değerlendirebiliriz. Kısa bir süre içinde de resmi açılışımızı gerçekleştirip alanında güçlü ve sesini duyuran bir sivil toplum kuruluşu olmak istiyoruz. Bu vesile ile şehrimizin değerli yöneticilerini derneğimizde ağırlayarak, yapı inşaat sektörünün sorunları ve sorunların çözümleri hakkında istişarelerde bulunuyoruz. Bugünde zamanını bizlere ayıran Başkanımız Mustafa Demir ile bir araya geldik. Kendisine nazik ziyaretlerinden ötürü yönetim ve üyelerimiz adına teşekkür ediyorum" dedi.

Programda kendisine iletilen sorulara yanıt veren Başkan Demir ise, Samsun'a ve ilçelerine yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgi vererek, eksik olan noktaları tamamlayarak yapı inşaat sektörünün önünü açarak, problemlerini en kısa zamanda ivedilikle çözeceğini dile getirdi.

Başkan Demir, kısa bir süre önce kurulan ve resmi açılışını yapacak olan Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği'nin şehrimize hayırlı uğurlu olması dileklerini ileterek sıcak misafirperverlikleri için dernek yönetimi ve üyelerine teşekkür etti.

Üyelerimiz

Albayrak Demir Çelik
Aydınlar Grup
İmamoğullları
Karadeniz Laminant Parke
Köksal Yapı
Yunus Yapı
İmamoğlu İnşaat
Koçbıyık İnşaat
Adal yapı
Ferdi ÖZTEL
Abdullah Doyaroğlu
Adem BEKTAŞ
Arif DİLEK
Arif ÖRSEL
Abdullah Sami AKSAKAL
Albulkadir BULUT
Alper AYDEMİR
Cemil DERE
EMEL İBRAHİMBAŞ
Berati YEŞİL