SİMDER'de tanışma toplantısı

Samsun’da yeni kurulan SİMDER yönetim kurulu, üyeleri için tanışma resepsiyonu düzenledi. Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Güney, “Yapı inşaat sektöründe Samsun’da tek çatı örgütüyüz. Hedefimiz önce paydaşları bir araya getirerek dayanışmayı arttırmak” dedi.
SİMDER'de tanışma toplantısı

TANIŞMA RESEPSİYONU DÜZENLENDİ

Yaklaşık bir buçuk ay önce kurulan Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği (SİMDER) üyelerinin kaynaşması için tanışma program düzenlendi. SİMDER başkanlık binasında düzenlenen programa, üyeler tam katılım gösterdi. SİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Güney, “Kendi üyelerimiz için tanışma resepsiyonu verdik. Derneğimize kuralı bir buçuk ay oldu. Allah nasip ederse bir ay içinde açılış programı da düzenleyeceğiz” diye konuştu.

GÜNEY: ÇATI ÖRGÜTÜYÜZ

Güney, “Bu bir aylık süre içerisinde başkanlık binamızı tanıtmak için böyle bir program düzenledik. 80’e yakın üyemiz var. İnşaat yapı sektöründe bulanan paydaşları bir araya getirmek için derneğimizi kurduk. Bu sektörün içinde Samsun’da çok fazla dernek yok. Yapı inşaat sektöründe Samsun’da tek çatı örgütüyüz. Hedefimiz önce paydaşları bir araya getirerek dayanışmayı arttırmak. Ardından ise projelere odaklanmak. Bizim dernekler, İstanbul, Ankara ve İzmir’de çok var. Derneğimiz, Türkiye Müteahhitler Federasyonu’na bağlanacak” şeklinde konuştu. Mustafa ATASEVEN

Üyelerimiz

Albayrak Demir Çelik
Aydınlar Grup
İmamoğullları
Karadeniz Laminant Parke
Köksal Yapı
Yunus Yapı
İmamoğlu İnşaat
Koçbıyık İnşaat
Adal yapı
Ferdi ÖZTEL
Abdullah Doyaroğlu
Adem BEKTAŞ
Arif DİLEK
Arif ÖRSEL
Abdullah Sami AKSAKAL
Albulkadir BULUT
Alper AYDEMİR
Cemil DERE
EMEL İBRAHİMBAŞ
Berati YEŞİL